18 kwietnia 2024

1. Dzisiaj o godz. 12:00 w kościele w Piekarach odbędzie się zapowiadany odpust parafialny.

2. Trwa akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”, która była ogłaszana w minioną niedzielę. Przy wyjściu z kościoła można złożyć swój podpis.

3. Udanin. Proszę Radę kościelną i Akcję Katolicką o kontynuowanie zbiórki na remont kolejnych etapów elewacji kościoła. Obecnie mamy na koncie jedynie 6.500 zł.

4. Lusina. Pieniądze na remont będą zbierane przez Radę kościelną po 20 lipca. Przypominam, że planujemy naprawić ogrodzenie przy kościele między 10-20 lipca. Osoby chętne do pomocy zgłaszają się do Proboszcza lub do Rady kościelnej. Przypominamy o opłatach za groby na cmentarzu.

5. W czasie wakacji przez lipiec i sierpień kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy proszę zgłaszać w tym tygodniu.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

6. Zapowiedź przedmałżeńska.

2. Krystian Kurtycz z Lasek i Anna M. Brandiuk z Samborza.

2. Maciej Dobrzycki i Kamila A. Kmiecik ze Strzegomia.

7. Sprzątanie kościoła. Udanin: Danuta Sobczyk, Anna Krawczyk, Ewa Stanisławczyk. Lusina: Dorota Szczerba, Ewa Sykała, Stanisława Kmiecik. Ofiara na kościół: Bogdan Turczyk. Piekary: Lucyna Zięcina.

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny