1. Za chwilę adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.

2. Zakończyła się akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”, która była ogłaszana w minioną niedzielę. Zebrano z parafii jedynie 69 podpisówprzyczyniając się do obrony rodziny chrześcijańskiej. Pomimo ogólnopolskiej akcji, prośby i zachęty biskupa świdnickiego, tak mała ilość podpisów dowodzi to, że wychowanie chrześcijańskie w rodzinie dla parafian nie jest sprawą ważną, aby bronić ją przeciwko fałszywym ideologiom. Osoby, które rozumieją wagę problemu dzisiejszego wychowania zachęcam do żarliwej modlitwy o nawrócenie rodzin od zgubnych ideałów potępionych przez Boga.

3. Radny Gminu Udanin Krzysztof Dziurla organizuje PIELGRZYMKO – WYCIECZKĘ KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – WADOWICE - KRAKÓW

W programie: zwiedzanie miejsc sakralnych (Klasztor Benedyktynów, Dom Papieski, Kościół Mariacki i inne). Wyjazd planowany w sobotę 7 sierpnia 2021 o godz. 400. Cena – 110 zł/os. (przy większej ilości osób 80 zł/os. i obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie, opłaty parkingowe. Zapisy w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2021 r. przyjmują: Lidia Fleszar –Lusina 46 i Krzysztof Dziurla - Lusina 6a.

4. Można zapisywać się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 1-8 sierpnia.

5. Udanin. Po raz kolejny proszę Radę kościelną i Akcję Katolicką o kontynuowanie zbiórki na remont kolejnych etapów elewacji kościoła. Obecnie mamy na koncie jedynie 6.500 zł.

6. Zapowiedź przedmałżeńska.

3. Krystian Kurtycz z Lasek i Anna M. Brandiuk z Samborza.

3. Maciej Dobrzycki i Kamila A. Kmiecik ze Strzegomia.

1. Wojciech Król z Hannoveru i Monika Tyrolska ze Strzegomia

1. Piotr W. Bachurski ze Strzegomia i Justyna A. Bratkowska z Lusiny.

7. Sprzątanie kościoła. Udanin: Agnieszka Woźna, Paweł Atłachowicz, Danuta Markiewicz. Lusina: Lila i Justyna Staworowska. Ofiara na kościół: Stanisław Koruba, Józefa Kuleba, Jan i Jarosław Fleszar. Piekary: Piotr Łabędzki. Ofiara na kościół: Maria Skudlarek i Jadwiga Jasińska.