Porządek nabożeństw w ciągu roku

Poniedziałek, środa - 1700 - msza św. w Piekarach

Wtorek, czwartek  - 1700 - msza św. w Lusinie

Piątek - 1700 - msza św. w Udaninie

Sobota - 900 - msza św. w Udaninie

800 - msza św. w Udaninie

915 - msza św. w Piekarach

1030 - msza św. w Lusinie

1200 - msza św. w Udaninie

Roraty odprawiane są w Adwencie w tygodniu o godz. 1700 według powyższego porządku odprawiania mszy św. w tygodniu.

Droga Krzyżowa odprawiana jest w Wielkim Poście w każdy czwartek w Lusinie o godz. 1700, w piątek o godz. 1700 w Udaninie. Po nabożeństwie odprawiana jest msza św.

Gorzkie Żale odprawiane są w niedziele po mszy św. oprócz mszy św. w Udaninie o godz. 730.

Triduum Paschalne odprawiane  jest w Lusinie i Udaninie.

Nabożeństwo majowe i czerwcowe jest odprawiane codziennie w tygoniu po mszy św., a w niedziele również po mszach św. poza mszą św. o godz. 730.

Nabożeństwo różańcowe odprawiane jest w październiku codziennie w tygoniu po mszy św., a w niedziele również po mszach św. poza mszą św. o godz. 730.

Nabożeństwa fatimskie odprawiane są w miesiącach maj-październik 13 dnia miesiąca w tym kościele, w którym jest odprawiana msza św.

Wszelkie zmiany ze względów duszpasterskich są zawsze ogłoszone w dziale Ogłoszenia.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny