1.   W dniach od 30 sierpnia do 1 września w Ząbkowicach Śl. Warsztaty komunikacji małżeńskiej dla wszystkich chętnych par pragnących pogłębić swoją relację i więź małżeńską. Szczegóły w gablotce. Telefon zgłoszenia 791805435.

www.spotkania-swidnica.pl

2.   Pan Radny Krzysztof Dziurla organizuje 24 sierpnia wycieczkę-pielgrzymkę do sanktuarium w Gietrzwałdzie. Koszt 130 zł. Zapisywać można się do 20 sierpnia.

3.   Zapowiedzi przedmałżeńskie:

2. Marcin Adam Redlica z Jeleniej Góry i Paulina Plesowicz z Dziwigorza.

2. Damian Norbert Farynowski z Lusiny i Paulina Anna Starczewska ze Świdnicy.

2. Dawid Baniecki z Marcinowic i Karolina Kowalówka z Marcinowic.

2. Marcin Paweł Szczepanowski ze Strzegomia i Dominika Agnieszka Kmiecik z Lusiny.

1. Arkadiusz Daniel Jurek z Udanina i Alicja Szajda z Udanina.

Sprzątanie kościoła: Udanin: Lucyna Fiutak, Elżbieta Hanczyn, Kazimiera Olkiewicz. Lusina: Ewa Wierzbicka, Dorota Szczerba, Dorota Wójcik. Ofiara na kościół – Katarzyna Pieczarka, Maria Dacko, Stanisław Koruba. Piekary: Mirosław Wiśniewski.