1.              Przypominam, że msze św. dla dzieci i młodzieży są w każdą niedzielę w kościele w Udaninie o godz. 12:00. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w piątek po mszy św. w kościele w Udaninie. Kandydaci do bierzmowania będą mieć spotkanie w niedzielę po mszy św. po godz. 12:00.

2.              W tym tygodniu można zamawiać msze św. na kolejny rok. Proszę mieć przygotowane daty także rezerwowe.

3.              Sprzątanie kościoła: Piekary: Iwona Okła. Proszę także osoby sprzątające o zadbanie o porządek przy krzyżu na dole przy drodze. Udanin: Jan Gwizd, Genowefa Werfel, Zofia Grobelna. Ofiara na kościół – Michalina Górecka. Lusina: Sylwia Wilczak, Krystyna i Izabela Starczewska.  Ofiara na kościół – Maria Kondrat.