1.  Z racji 19. Dnia Papieskiego przy wyjściu z kościoła trwa zapowiadana tydzień temu zbiórka pieniędzy na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.   W przyszłą niedzielę misyjną, dzieci należące do Ogniska Misyjnego zorganizują akcję pt. Cukierek dla Misji. Jej celem jest zbiórka funduszy na pomoc dzieciom z krajów misyjnych. Wszyscy, którzy ofiarują datek do puszki w podziękowaniu otrzymają słodki prezent przygotowany przez dzieci. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzieci ponadto przygotują oprawę mszy św. o godz. 12:00 w kościele w Udaninie. Zapraszamy wszystkie dzieci z parafii.

3.  Przypominam, że msza św. o godz. 12:00 w Udaninie jest mszą szczególnie dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do sakramentu I Komunii i bierzmowania.

4.  Udanin. W tym tygodniu zostanie zawieziony do artysty obraz św. Jana Pawła II w celu nałożenia kolejnej ostatniej już warstwy utrwalającej. Można tego dokonać było dopiero po roku od namalowania obrazu. Konserwacja obrazu potrwa około miesiąca czasu. Zachęcam inne osoby do zasponsorowania obrazu Jezusa Miłosiernego, który już stracił pierwotne kolory, zaczyna się wyginać od wilgoci, gdyż jest to zwykła reprodukcja na papierze kartonowym.

5.  Lusina. W ostatnich dwóch tygodniach wykonanych zostało sporo prac na cmentarzu w Lusinie: uzupełniono podsypkę w alejce, obsypano i utwardzono z zewnątrz obrzeża, wykoszono trawę wokół drzewek i przy ogrodzeniu, wykarczowane zostały krzewy przy ogrodzeniu oraz oczyszczono pozarastane pnie. Prace zostały solidnie zrobione i dlatego bardzo serdecznie dziękuję następującym osobom: Marian Winiarski, Janina Hucał, Helena Baran, Zofia Dąbrowska, Czesław Chałupiński, Krzysztof Fleszar, Lidia Fleszar, Agata Podsiedlik, Krzysztof Podsiedlik, Maria Zator, Andrzej Hawro, Jarosław Fleszar, Andrzej Broszko, Adam Staworowski, Adam Wierzbicki, Piotr Czyczerski, Piotr Szajda, Wojciech Hucał, Arkadiusz Hawro, Mateusz Czerwiński i Krzysztof Dziurla. Ponadto serdecznie dziękuję Panom Piotrowi Czyczerskiemu i Krzysztofowi Dziurli za wykonanie nowych drzwi na dzwonnicę kościelną.

6.  Udanin, Lusina: przypominam i proszę o regularne wpłaty rocznych za groby na cmentarzu. Przy wyjściu z kościoła można wziąć kartki na wypominki. Wypełniamy imiona w mianowniku najlepiej drukowanymi literami oraz adres.

7.  Sprzątanie kościoła: Piekary: Barbara Wąsik. Udanin: Olga Noga, Emilia Łodej, Bartłomiej Malczak. Lusina: Anna Winiarska, Lidia Fleszar, Ewa Plizga.