18 kwietnia 2024

1.            Jutro przypada Uroczystość Trzech Króli. Zbiórka na tacę przeznaczone jest na potrzeby misji. W Lusinie odbędzie się adoracja dzieci przy żłóbku o godz. 10:15. Poprowadzi je Ognisko Misyjne. 18 stycznia dzieci wyjeżdżają na spotkanie Kolędników Misyjnych do Bielawy. Zapisy u Wiolety Leńskiej.

2.            Tydzień temu odbyła się zbiórka na rzecz Diecezjalnej Poradni Życia Rodzinnego w Świdnicy. Pieniądze przekazano na ten cel. Bóg zapłać ofiarodawcom.

3.            W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 w kościele w Udaninie będziemy gościć bpa Ignacego Deca, który odprawi mszę św. w intencji Parafian. W tym dniu także odbędzie się Opłatek dla osób samotnych przygotowany przez Akcję Katolicką. Zapraszamy do uczestnictwa w tej mszy św.

4.            Lusina i Piekary. Zakończyła się kolęda. Dziękuję wszystkim, którzy przyjęli błogosławieństwo domu i mieszkańców, dziękuję za życzliwość, wspólne rozmowy, gościnność i ofiary. Jeżeli ktoś w tym czasie był nieobecny i chciałby, aby odbyła się wizyta duszpasterska, to proszę się zgłosić w tym tygodniu.

5.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Agnieszka Woźna, Paweł Atłachowicz, Danuta Markiewicz. Lusina: Ewelina Gniecka, Maria Cygan, Maria Mazur. Ofiara na kościół: Anna i Janina Mazur.

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny