18 kwietnia 2024

1.            W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Porządek nabożeństw bez zmian. Przypominam, że przez cały tydzień kościoły w naszej parafii są otwarte na adorację Najświętszego Sakramentu. Do spowiedzi można przystępować przed każdą mszą św. W związku z zaistniałą sytuacją są odwołane wizyty u chorych, chyba że na telefoniczne zgłoszenie wówczas przybędę z posługą sakramentalną.

2.            Przypominam, że jeszcze do przyszłej niedzieli trwa zbiórka świec woskowych w kościele.

3.          Proszę, aby Drogę krzyżową poprowadzili w tym tygodniu przedstawiciele Akcji Katolickiej.

5.            Udanin, Lusina: ofiary pieniężne na zapowiedziany zakup krzyży adoracyjnych można wpłacać na konto parafialne o numerze 80 9589 0003 0396 1681 2000 0010 z dopiskiem w tytule przelewu: na krzyż.

6.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Urszula Rogoża, Danuta Pławecka, Elżbieta Sztymer. Ofiara na kościół: Mieczysław Gruba, Marianna Piwowarska. Piekary: Agnieszka Kiełbowicz.

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny