sobota,

1.            W maju rozpoczną się nabożeństwa maryjne. W niedzielę proszę róże różańcowe, aby Litanię odmawiać przed mszą św.

2.            Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę.

3.            Chorych w pierwszy piątek miesiąca odwiedzę jedynie na telefoniczne wezwanie.

4.            Dziękuję serdecznie osobom za złożone mi życzenia i wszelkie przejawy dobroci oraz pracy na rzecz parafii.

5.            Proszę o odebranie czasopisma „Różaniec”.

6.            Sprzątanie kościoła: Udanin: Angelina Wójcik, Aneta Babiarz, Agnieszka Dulęba. Piekary: Regina Lechman. Ofiara na kościół: Krystyna Lechman. Bartoszówek: Julia Krzan, Danuta Drożdż, Teodozja Kutaj. Ofiara na kościół: Maria Gniecka.