1.            Zmarł ks. kan. Marek Żmuda, proboszcz parafii pw. najświętszego Zbawiciela w Strzegomiu. Msza św. pogrzebowa jutro o godz. 11:00 we wspomnianym kościele parafialnym. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

2.            Dziś I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych zostanie przeniesiona w Piekarach na najbliższy poniedziałek a w Lusinie na wtorek.

3.            Przypominam rodzicom, aby pobrali deklaracje uczestnictwa w religii swoich dzieci, które rozpoczynają edukację w przedszkolu lub nowej szkole podstawowej lub ponadpodstawowej.

4.            Udanin: Dziękuję serdecznie Wiesławowi Kaczmarkowi i Michałowi Fedorczakowi za prace porządkowe na terenie plebanii i proszę o zebranie pieniędzy na remont kościoła. Brakuje nam jeszcze ponad 20.000 zł. Wszystkich prosimy o ofiary pieniężne i zaangażowanie.

5.            Sprzątanie kościoła: Piekary – Bożena Szczypczyk. Ofiara na potrzeby kościoła Maria Topolska.