1. Rozpoczął się październik. Codziennie w kościołach o godz. 17:00 odprawiamy nabożeństwo różańcowe przy uczestnictwie róż różańcowych, dzieci i młodzieży.

2. Spotkanie rodziców dzieci i młodzieży przygotowującej się do I Komunii Świętej i bierzmowania odbędzie się w piątek w kościele w Udaninie po mszy św.

3. Przypominam o opłatach za groby znajdujące się na cmentarzu i utrzymanie należytego porządku wokół grobów. Wszelkie prace remontowe nagrobków winny być zgłaszane oraz usuwane stare zdemontowane płyty z cmentarza.

4. Za dwa tygodnie odbędzie się wizytacja kanoniczna w parafii, która ostatnio była w 2015 roku. Proszę Radę Parafialną z Akcją Katolicką o przygotowanie na ten czas kościoła wraz z obejściem, skoszeniem trawników a osoby sprzątające o dokładniejsze prace porządkowe w kościele szczególnie na chórze.

5. Sprzątanie kościoła: Lasek: Iwona Stawiarz, Agnieszka Lach. Lusina: Ewa Plizga, Barbara Korgól, Elżbieta Żoch. Piekary: Wioletta Partyka.

Kartka na Wypominki

Tu można pobrać kartkę na Wypominki

Wypominki - dwie duże kartki

Wypominki - cztery małe kartki