1. Przypominam o opłatach za groby znajdujące się na cmentarzu i utrzymanie należytego porządku wokół grobów. Kartki z wypominkami są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

2. Za tydzień 25 października odbędzie się msza św. w intencji chorego Michała naszego parafianina z Udanina o godz. 12:00, którego czeka poważna operacja. Szczegółowe informacje są zamieszczone w gablotce parafialnej oraz na stronie parafii w internecie. W tym dniu będzie przed każdym kościołem kiermasz ciast z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie chłopca. Będą też wystawione puszki przed kościołem i proszę właścicieli sklepów o umożliwienie wystawienia także w sklepach naszej parafii puszek z plakatami. Po mszy św. w kościele w Udaninie odbędzie się krótki recital muzyczny Anety Sypko, zespołu Cicha Woda i Marcina Malinowskiego z zespołem. W imieniu chorego Michała proszę o włączenie się w tą akcję pomocy i upieczenie ciasta. Ciasto należy przynieść w sobotę 24 października o godz. 18:00 na świetlicę w Udaninie i Lusinie a w Piekarach na plebanię. Potrzebne też są osoby, aby pomóc w organizacji tego kiermaszu i zbiórki przed kościołem.

3. Sprzątanie kościoła: Udanin: Marek Burzmiński, Teresa Niżyńska, Urszula Gruba. Ofiara na kościół: Władysława Babula. Lusina: Agata Podsiedlik, Dorota i Patrycja Ciarkowska. Ofiara na kościół: Helena Szmuc. Piekary: Artur Szubert.