1. W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w całym kraju według Rozporządzenia z dnia 23 października br. w kościele w Udaninie może przebywać 90 osób nie licząc księdza i ministrantów. W kościołach w Piekarach i Lusinie po 30 osób. Proszę zachować odstęp, mieć założone maseczki i korzystać z chóru. Żeby zmniejszyć natężenie na mszach wprowadzona zostaje dodatkowa msza św. niedzielna w kościele w Lusinie o godz. 17:00. W tym tygodniu pierwszeństwo uczestnictwa w nabożeństwach mają osoby zamawiające intencję mszalną oraz dzieci i młodzież przygotowujące się do sakramentu I Komunii i bierzmowania, kiedy odmawiamy różaniec.

2. Dzisiaj przed każdym kościołem po mszy odbywa się zbiórka pieniędzy na leczenie chorego Michała z Udanina i kiermasz ciast. Licytacje wartościowych przedmiotów prowadzone są na stronie parafii na Facebooku. Po mszy św. o 12:00 w kościele w Udaninie odbędzie się zapowiadany charytatywny recital muzyczny na rzecz pomocy. Transmitowany będzie w internecie. Osoby, które chcą wspomóc Akcję charytatywną proszeni są, aby wychodząc nie gromadzić przed kościołem (nie zatrzymywać), ale sprawnie wychodząc skorzystać z ciasta, wrzucić datek do puszki i nie zatrzymując się odejść. W tym tygodniu będą też wystawione w sklepach puszki na ten cel do soboty.

3. Zbliża się listopad. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku przy wejściu do kościoła. Przypominam o opłatach za groby i zachowaniu należytego porządku na cmentarzu.

4. Sprzątanie kościoła: Udanin: Alina Sekuła, Aneta Pszczoła, Małgorzata Golec. Lusina: Teresa Bator, Grażyna Lipińska, Magdalena Niemiec. Ofiara na kościół: Zbigniew Chomycz. Piekary: Danuta Twardowska.