Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
242

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

1. Komunikat Biskupa Świdnickiego.

 

2. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Akcję Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek przed kościołem jest właśnie na ten cel.

 

3. W związku z panującą czerwoną strefą nie będzie spowiedzi przedświątecznej jak w ubiegłych latach. W naszej parafii będzie okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą mszą św. w tygodniu a w niedzielę w Udaninie przed mszą św. o godz. 12:00.

 

4. W katedrze świdnickiej trwa remont. W związku z tym wypuszczono cegiełki w postaci paczki cukierków krówek. Jeżeli ktoś jest chętny wspomóc remont katedry, to w zakrystii są dostępne cegiełki. Krówki są w minimalnej cenie 10 zł.

 

5. Świeczek Caritas na stół wigilijny w tym roku nie ma z obawy, że nie zostaną sprzedane jak świeczki podczas świąt wielkanocnych, które prawie wszystkie zostały. Cel czy świeczek wigilijnych czy wielkanocnych jest ten sam pomoc ubogim przeżyć święta przez Caritas, które w tym roku zrobi 1.500 paczek za te ofiary. Polecam, aby kupować świeczki, które zostały z Wielkanocy, gdyż różnicy nie ma, czy ona stanie na stole wielkanocnym czy wigilijnym, skoro cel pomocy jest ten sam. Cena 5 zł. Opłatki są jeszcze dostępne, gdyby ktoś nie otrzymał.

 

6. Sprzątanie kościoła: Udanin: Halina Grzesińska, Anna Bartnik, Janina Linard. Lusina: Maria Mazur, Bożena Szczepanowska, Krystyna Głąb. Ofiara na kościół: Janina Mazur, Edward Hawro. Piekary: Beata Heda.

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda