1. W tym tygodniu przeżywamy święta Bożego Narodzenia. Ostatnia msza św. roratnia będzie w czwartek o godz. 7:00 w kościele w Lusinie. Spowiedź trwa od poniedziałku do środy godzinę przed mszą św. Proszę dzisiaj lub jutro zgłosić osoby, które chciałyby posługi sakramentalnej przed świętami. Kartki dotyczące deklaracji formy kolędy są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Proszę przekazać je szczególnie osobom, które nie będą dziś na mszy św. Kolęda w domach rozpocznie się dopiero po 17 stycznia po ustaniu kwarantanny narodowej.

2. Pasterki w kościołach odbędą się o godz. 21:00 – Piekary, 22:30 – Lusina, 24:00 – Udanin.

3. Są jeszcze w sprzedaży świece Caritas, opłatki, kartki świąteczne z których dochód przeznaczony jest na hospicjum oraz cegiełki na remont katedry świdnickiej.

4. Sprzątanie kościoła: Udanin: Zakup choinek: Agata Kubera, Irena Orzechowska, Beata Szajda. Ofiara na kościół: Maria Szajda. Lusina: Sylwia Wilczak, Teresa i Renata Wyrzychowska, Wiesława Gorczakowska, Józefa i Kinga Galik, Jadwiga i Marta Bryning, Elżbieta Janisiów, Wioletta Leńska. Ofiara na kościół: Irena Bratkowska, Teresa Rześniewicz, Cecylia Grendysz. Piekary: Grupa dekoracyjna.