1. Wczoraj odbyła się zbiórka na tacę na Seminarium Duchowne w Świdnicy w kwocie 1.285 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. Serdecznie dziękuję osobom za przygotowanie, posprzątanie i udekorowanie kościoła na święta.

3. W tym tygodniu msza z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym kończącym rok 2020 odbędzie się w kościele w Lusinie o godz. 17:00.

4. Chorych nie odwiedzę z posługą sakramentalną do zakończenia kwarantanny narodowej a w drugi piątek miesiąca nastąpi zmiana tajemnic różańcowych.

5. Sprzątanie kościoła: Udanin: Dorota Bartkowiak, Elżbieta Mazurek, Wanda Szajda, Agnieszka Dubij. Ofiara na kościół: Leokadia Kocielska. Lusina: Iwona Ługowska, Dorota Skoczek, Lucyna Czerwińska. Ofiara na kościół: Zdzisława Świerk, Anna Winiarska. Piekary: Grupa dekoracyjna.