1. W tym tygodniu trwamy ciągle w okresie Bożego Narodzenia aż do przyszłej niedzieli Chrztu Pańskiego. W tym tygodniu będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Taca z tej uroczystości przeznaczona będzie na misje. Porządek mszy św. jak w niedzielę. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w następną niedzielę.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele w Piekarach o godz. 16:30 w ramach Roku św. Józefa z uzyskaniem odpustu zupełnego poprzez półgodzinne rozważanie modlitwy Ojcze nasz w ciszy.

3. Sprzątanie kościoła: Udanin: Joanna Mianowska, Marzena Skórzyńska, Maria Malinowska. Lusina: Monika Ziaja, Bożena i Grażyna Hawro. Ofiara na kościół: Łukasz Hawro. Piekary: Bronisława Garwol.