1. Dziś kończy się okres Bożego Narodzenia. Zmiana tajemnic różańcowych (Udanin, Piekary) po mszy św. Taca z Trzech Króli wyniosła 1.003,10 zł i została przekazana na cele misyjne. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. W ramach Roku św. Józefa, aby uzyskać odpust zupełnego jutro w kościele w Piekarach po mszy św. o godz. 17:00 zostanie odmówiona Litania do św. Józefa.

3. Na plebanii zakończył się remont komina. Pragnę serdecznie podziękować Andrzejowi Szczurowi, Władysławowi Markiewiczowi, Wiesławowi Kaczmarkowi, Stanisławowi Kowalczykowi i Markowi Adamiakowi za pomoc. Z zebranych ofiar za opłatki było 8.317 zł. Koszt komina to 9.000 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4. Przypominam zarówno dzieciom jak i młodzieży przygotowujących się do sakramentów, aby wykonały i jak najszybciej przesłały zaległe zadania, które należało wykonać w ramach przygotowania.

5. Sprzątanie kościoła: Udanin: Józefa Młynarczyk, Renata Gwizd, Martyna Gozdek. Lusina: Władysława Zator, Wiesława Puchała, Natalia Chałupińska, Czesława Warias. Ofiara na kościół: Irena Sypko, Paweł Zator, Grzegorz Puchała. Piekary: Andrzej Kopeć.