Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
222

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

1. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca adoracja NS i zmiana tajemnic różańcowych.

 

2. W czwartek przypada Światowy Dzień Chorego. Msze św. będą w każdym kościele z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Sakrament ten przyjmujemy w stanie łaski uświęcającej będąc w wyraźnej poważnej chorobie ciała lub duszy zniewolenia jakimś grzechem. Proszę umożliwić transport osób chorych do kościoła lub zgłosić indywidualną wizytę z udzieleniem tego sakramentu.

 

3. W piątek po mszy św. o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie dzieci kl. 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Proszę przynieść ze sobą indeksy.

 

4. W najbliższą niedzielę 14 lutego po mszy w Piekarach zostanie zorganizowana zbiórka podczas kiermaszu ciasta na którą zapraszamy! Jeśli któraś z Pań by mogła to proszę o upieczenie ciasta i kontakt ze mną. Jeśli ktoś mógłby i chciał to również proszą o dołączenie się w licytacje i wystawianie (wszystko może się przydać).

 

5. Sprzątanie kościoła: Udanin: Elżbieta Muszkalska, Mariola Kulpińska, Anna Lewicka. Ofiara na kościół: Maria Lewicka. Bartoszówek: Barbara Wilczak, Ewa Zielona, Mirosława Rześniewicz. Piekary: Karolina Strzelecka.

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda