1. W tym tygodniu rozpocznie się Wielki Post szczególny czas nawrócenia i pokuty. W związku z tym w trwa ogólnopolska modlitwa 960 godzin dla rodzin w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Józefa. Nasza parafia modlić się będzie wspólnotowo w I Niedzielę Wielkiego Postu w kościele w Udaninie od 17:00 do 18:00. Można też indywidualnie zgłosić chęć uczestnictwa i zarejestrować się na stronie internetowej www.960godzindlarodzin.pl

2. Przypominam o uczestnictwie w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalach dzieci i młodzieży przygotowujących się do sakramentu I Komunii Św. i bierzmowania.

3. W piątek po mszy św. o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Proszę przynieść ze sobą indeksy.

4. Sprzątanie kościoła: Udanin: Anna Kulpa, Bożena Kluba, Lucyna Fiutak, Elżbieta Hanczyn. Ofiara na kościół: Krystyna Maciołek. Bartoszówek: Ewa Kołodyńska, Agnieszka Chojnacka, Marlena Podsiedlik. Piekary: Ewa Dopart. Ofiara na potrzeby kościoła: Bernard Holl i Krystyna Glazer.