wtorek,

1. Dzisiaj w ramach jałmużny wielkopostnej jak co roku odbywa się zbiórka ofiar pieniężnych do puszek na misje na Afrykę.

2. W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. W najbliższą niedzielę za tydzień zmiana tajemnic różańca. Do odebrania są czasopisma „Różaniec”.

3. Proszę w tym tygodniu o przygotowanie nabożeństwa Drogi krzyżowej przez dzieci przygotowujące się do I komunii Świętej z klas 1 do 3.

4. Lusina. Członkowie Rady parafialnej będą zbierać pieniądze na remont kościoła w Lusinie w pierwszym tygodniu marca w godzinach popołudniowych. W części dolnej i górnej. Zbiórka odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym. Proszę o przygotowanie kwot do wpłaty od stycznia tego roku. Można zapłacić też za większą ilość miesięcy, a także wpłacić na konto, które było wcześniej podane. Zbierający będą przyjmować wpłaty przy wejściu do domów i mieszkań". Radny Krzysztof Dziurla.

5. Sprzątanie kościoła: Udanin: Barbara Janiczek, Krystyna Nowek, Grażyna Piwowarska. Ofiara na kościół: Jadwiga Rosa. Bartoszówek: Julia Krzan, Teodozja Kutaj, Agnieszka Skiera, Janina Gołębiak. Ofiara na kościół: Maria Gniecka, Danuta Drożdż. Piekary: Patrycja Mierzwiak.