1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.

2. Tydzień temu na Misje na Afrykę zebrano z parafii 370 zł i przekazano na ten cel. Bóg zapłać ofiarodawcom.

3. W związku z podjętą przez papieża Franciszka decyzją, iż pomimo stanu pandemii, podobnie jak w poprzednich latach przeprowadzona będzie w piątek przed IV Niedzielą Wielkiego Postu inicjatywa wielkopostna nabożeństwo „24 godziny dla Pana”, w Świdnicy, Wałbrzychu, Kłodzku, Dzierżoniowie, Ząbkowicach zgodnie z wolą Biskupa Świdnickiego, w dniach 12-13 III br. od piątku godz. 18 do soboty do godz. 18 będzie trwała całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Gdyby byli chętni adorować NS przez całą dobę, to nasza parafia również włączyłaby się w tę akcję modlitewną. Przy wyjściu na stoliku jest lista z rozpisanymi godzinami na całą dobę z piątku na sobotę. Proszę zapisywać na poszczególne godziny swoje rodziny, aby wypełnić ten czas na modlitwę.

4. Proszę w tym tygodniu o przygotowanie nabożeństwa Drogi krzyżowej przez młodzież a szczególnie przygotowującą się do bierzmowania z klas 6, 7 i 8.

5. Lusina. Rada Sołecka wsi Lusina organizuje akcję charytatywną na rzecz pomocy dla Amelki Gmyrek. Formą wsparcia będzie przygotowany kiermasz z różnymi produktami i rzeczami, które będzie można zakupić, a zebrane środki zostaną przekazane dla chorej Amelki, której leczenie kosztuje bardzo dużo i rodzina nie jest w stanie sfinansować takiej niezbędnej pomocy medycznej. Można w tym tygodniu do soboty 13 marca przynosić do p. Lidii Fleszar i p. Krzysztofa Dziurli różne wyroby spożywcze lub przemysłowe, które będzie można przeznaczyć do sprzedaży lub licytacji na ten cel. Mogą to być ciasta, chleby, przetwory, sprzęt sportowy, rekreacyjny, artykuły gospodarstwa domowego i inne. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 14 marca po mszy Św. od godziny 11:15. Bardzo liczymy na hojność, szczodrość, wielkoduszność, w tym szczególnym czasie przedświątecznym, w okresie Wielkiego Postu. Taka forma dobroczynności jest bezcenna. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się do tej akcji pomocowej.

6. Sprzątanie kościoła: Udanin: Krystyna Frącz, Monika Węgrowska-Sztech, Grażyna Zakrocka, Danuta Łabędzka. Ofiara na kościół: Marianna Młynarczyk. Bartoszówek: Regina Dworak, Anna i Agnieszka Horodyńska. Ofiara na kościół: Andrzej Warych. Piekary: Bożena Dyrkacz.