23 Niedziela Zwykła - 9 wrzesień 2018

Udanin. Dziękuję za wpłaty na remont wieży kościoła. W związku z prośbą wielu Parafian z Udanina od października msza św. odprawiana w niedzielę i uroczystości o 730 zostanie przesunięta na 800 a w Piekarach zostanie przesunięta z 900 na 915.

W tym tygodniu można zapisać dziecko do I Komunii św. Należy przyjść z dzieckiem do kancelarii po mszy św. codziennie włącznie do soboty.

Udanin i Lusina. Przypominam o deklaracjach, które należy wypełnić dotyczących osób opiekujących się poszczególnymi grobami na cmentarzu i wnieść opłatę na utrzymanie cmentarza.

Są wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary do Barda. Termin wyjazdu zostaje zmieniony na 6 października (sobota) ze względu na Diecezjalny Zjazd Róż Różańcowych. W czwartek w Lusinie będzie odprawione nabożeństwo różańcowe. Są w zakrystii do odebrania czasopisma „Różaniec”.Dziękuję serdecznie za przygotowanie i zaproszenie na wczorajsze uroczystości odpustowo-dożynkowe w Lusinie.

Sprzątanie Kościoła: Udanin: Grażyna Stawiarz, Angelina Wójcik, Aneta Babiarz. Piekary – Iwona Wierzbicka. Lusina – Marta Kowalska, Andrzej Makara, Iwona Wolko. Ofiara na kościół – Zofia Bednarz, Stanisława Makara.