1. W tym tygodniu w piątek przeżywać będziemy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, która rozpocznie ustanowiony przez papieża Franciszka Rok Rodziny, który potrwa do czerwca 2022 roku. Główna msza św. będzie w piątek w Udaninie z Aktem Zawierzenia DŚ św. Józefowi. Natomiast msza św.  wigilijna z tej uroczystości będzie również w kościele w Lusinie w czwartek.

2. W związku panującymi dalszymi ograniczeniami rekolekcji tradycyjnych nie będzie jak co roku. W dniach 26-28 marca (piątek-niedziela) odbędą się nauki rekolekcyjne dla dorosłych na 3 kanale TVP3 o godz. 20:30. W tych dniach będzie adoracja NS do południa i po południu wraz ze spowiedzią a wieczorem nauka rekolekcyjna, lecz w domu.

3. Proszę w tym tygodniu o przygotowanie rozważań nabożeństwa Drogi krzyżowej przez róże różańcowe.

4. Są w sprzedaży paschaliki na stół wielkanocny jako dzieło pomocy Caritas dla najuboższych w cenie 5 zł.

5. Lusina. Ze względu na bardzo duży przyrost koron lip wokół kościoła-12 sztuk, muszą zostać poddane zabiegowi korekty i przycięte w 30%. Strażacy z OSP w Lusinie nie podejmą się tego zadania, więc musimy sięgnąć po usługę profesjonalnej firmy. W najbliższych dniach ta przycinka zostanie przeprowadzona. Koszt to 4000 zł zostanie pokryty ze środków remontowych. Sprzątanie ściętych gałęzi będzie należało do nas, żeby nie ponosić dodatkowych kosztów. Rada sołecka i parafialna prosi o wsparcie w porządkowaniu terenu wokół kościoła po wykonaniu przycinki. O terminie będziemy informować.

6. Proszę o zgłoszenie się osoby chętnej do współpracy z Radą Parafialną osoby z Bartoszówka, którą reprezentowała śp. Danuta Krzan.

7. Sprzątanie kościoła: Udanin: Jan Gwizd, Zofia Grobelna, Stanisława Seweryńska. Ofiara na kościół: Genowefa Werfel, Michalina Górecka. Bartoszówek: Ewa Walkowicz, Katarzyna Synowiecka, Karolina Sęczyna. Ofiara na kościół: Andrzej Warych. Piekary: Krystyna Kmiecik.