Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
394

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

1. Dzisiaj kończą się rekolekcje wielkopostne. Z tego tytułu adoracja NS odbędzie się od godz. 16 do 18 w kościele. Również dzisiaj Niedzielą Palmową rozpoczęliśmy Wielki Tydzień, którego punktem kulminacyjnym będzie Triduum Paschalne. W trudnym czasie spowodowanym różnymi ograniczeniami przypominam o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują od wczoraj. Jednorazowo w kościele teraz może przebywać (Lusina i Piekary 10 osób, Udanin 32 osoby) uwzględniając odstęp co najmniej 1,5 m z zachowaniem maseczek. KEP i BŚ apelują o przestrzeganie powyższych zasad. Liturgia Triduum Paschalnego, będzie jedynie w kościele w Udaninie i całość będzie transmitowana w internecie. W W. Czwartek, W. Piątek i W. Sobotę będzie adoracja i podobnie jest wystawiona przy wyjściu z kościoła kartka osób deklarujących adorację. Proszę o wpisywanie się po pół godziny na listę osób/rodzin adorujących

 

2. Jeszcze do W. Środy można przed mszą św. skorzystać z sakramentu spowiedzi.

 

3. W sprzedaży są jeszcze świeczki paschaliki Caritas na stół wielkanocny.

 

4. Osoby jeszcze chętne do pomocy w badaniu psychologicznym komunikacji małżeńskiej proszone są o wzięcie do domu i wypełnienie anonimowych testów i za tydzień zwrot ich na stolik.

 

5. Udanin. Proszę o składki na kolejny etap remontu ściany zachodniej kościoła. Wpłaty można dokonywać do p. Grażyny Teleszko lub bezpośrednio na konto parafialne o numerze 25 9589 0003 0396 1681 2000 0030

 

6. Lusina. W tygodniu firma przycięła drzewa wokół kościoła. Dziękuję osobom, które zaangażowały się w częściowe posprzątanie gałęzi. Reszta porządków nastąpi po świętach.

 

7. Sprzątanie kościoła. Grupa dekoracyjna. Udanin: Monika Piechowicz, Sylwia Odrowąż, Olga Noga. Ofiara na kościół: Barbara Milik. Lusina: Winiarska Anna, Niejadlik Julita, Hołodniuk Lidia, Szajda Bożena, Szajda Andrzej, Nowosielska Krystyna. Na kościół ofiara: Bober Władysław, Szajda Stanisława. Łoś Zofia. Piekary: Urszula Jamik.

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda