1. W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa, wiary, nadziei i miłości płynącej od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Jego błogosławieństwo nie opuszcza naszych rodzin, abyśmy w zdrowiu i pomyślności mogli sobie wzajemnie służyć we wzajemnej miłości. Niech nas obdarzy pokojem i siłą do walki ze złem a św. Józef niech wstawia się za nami z Maryją Niepokalaną.

2. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy angażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego uczestnicząc w Liturgii Słowa, sporządzając dekoracje czy sprzątając kościół.

3. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są wyłożone darmowe, jednorazowe maseczki ochronne. Można je brać według uznania.

4. Zmiana tajemnic różańcowych nastąpi w następną niedzielę.

5. Udanin. Proszę o składki na kolejny etap remontu ściany zachodniej kościoła. Wpłaty można dokonywać do p. Grażyny Teleszko lub bezpośrednio na konto parafialne o numerze 25 9589 0003 0396 1681 2000 0030

6. Sprzątanie kościoła. Udanin: Emilia Łodej, Bartłomiej Malczak, Halina Sobczak, Zofia Zamojska. Ofiara na kościół: Teresa Chorążyczewska. Bartoszówek: Anna Zawada, Ola Kobyłczyk, Daniela Piróg. Na kościół ofiara: Teresa Piróg. Piekary: Grażyna Ślusarz.