1. W związku z zapowiadanym tydzień temu, obrzędy XIII Tygodnia Biblijnego w parafii są odwołane z powodu braku zgłoszeń osób zainteresowanych w organizacji tej akcji modlitewnej.

2. Spotkanie dzieci klasy trzeciej odbędzie się w we wtorek w kościele w Udaninie o 17.30. Od 27 do 30 kwietnia odbędą się spotkania indywidualne dziecka z rodzicami w kancelarii parafialnej o godz. 17:30 (co ok. 20 minut każde dziecko, po 3-4 na dzień). Proszę przynieść książkę i ćwiczenia do religii, dzienniczek z opinią katechety i informacją zaliczenia katechizmu).

3. Serdecznie dziękuję Paniom z Piekar i Lusiny za pomoc w posprzątaniu plebanii po remoncie wymiany okien. Na plebanii obecnie są już wymienione wszystkie okna, nie dawno odbył się remont przy kominie. Teraz przyszła pora na remont dachu, który wymaga natychmiastowego remontu. Przy większych opadach woda wlewa się na strych a zacieki widać już nawet na parterze. Dziurawe rynny powodują, że woda lejąc się po murze dostaje się do piwnicy i zalega. Z tego co mi wiadomo żaden proboszcz wcześniej nie remontował dachu począwszy od. Ks. Garnka, czyli obecny stan jest sprzed ponad 50 laty, bo wtedy w 1971 roku przyszedł do parafii ks. Garnek. Sprawa stanu plebani rozkłada się na wszystkie 6 wiosek parafii. W porozumieniu z innymi Radami kościołów proszę o ustalenie formy pomocy czy to miesięczna składka jakiejś sumy od rodziny czy okresowe zbieranie funduszy czy wprowadzenie cegiełek lub co innego. Zbiórka zapewne będzie trwała kilka lat ze względu na duży koszt i dużą powierzchnię pokrycia dachowego.

4. Parafia otrzymała na rok do testowania terminale płatnicze i jest u nas także możliwość składania ofiar pieniężnych poprzez kartę płatniczą. Jeżeli ta forma składania ofiar się przyjmie, terminale zostaną, jeżeli nie zostaną zwrócone.

5. Sprzątanie kościoła. Udanin: Iwona Morawska, Paulina Kowalczyk, Barbara Wołosińska. Bartoszówek: Katarzyna i Halina Lasak, Edyta Horodyńska. Ofiara na kościół: Ewa Misek. Piekary: Elżbieta Drohomirecka.