wtorek,

1. Dzisiejszą IV. Niedzielą wielkanocną nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza inaugurujemy 58. Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który będzie przebiegał pod hasłem “Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Dzisiaj w kościele w Udaninie nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 16:00.

2. Parafia otrzymała zaproszenie na mszę św. jubileuszową 30-lecia przyjęcia święceń kapłańskich przez ks. Andrzeja Guźniczaka, która zostanie odprawiona w kościele w Tyńcu nad Ślęzą dnia 23 maja o godz. 11:00. Gdyby byli zainteresowani, to proszę się zgłosić w celu potwierdzenia składu i ilości osób w delegacji.

3. Od 27 do 30 kwietnia odbędą się spotkania indywidualne dziecka z rodzicami w kancelarii parafialnej o godz. 17:30 (co 20 minut każde dziecko). Proszę przynieść książkę i ćwiczenia do religii, dzienniczek z opinią katechety i informacją zaliczenia katechizmu).

4. Udanin. Sprawozdanie finansowe.

5. Od soboty rozpocznie się miesiąc maj poświęcony czci NMP. Codziennie odbywać się będą nabożeństwa. W niedzielę proszę odśpiewać litanię przed mszą św. za tydzień w I niedzielę maja zmiana tajemnic różańcowych.

6. Zapowiedź przedmałżeńska 1.

Przemysław Sz. Romaniak z Grzybian i Paulina L. Gałka z Udanina

7. Sprzątanie kościoła. Udanin: Kamila Kliś, Wanda Jakubowska, Teresa Lipińska. Ofiara na kościół: Zofia Bąkowska, Wiesława Krzyszczuk, Barbara Trzuskowska, Irena Dziedzicka. Bartoszówek: Agnieszka Sztandera, Regina Turczyk, Agnieszka Homiuk. Piekary: Joanna Walczak.