1. Po mszy św. adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w najbliższy piątek.

2. Parafia otrzymała zaproszenie na mszę św. jubileuszową 30-lecia przyjęcia święceń kapłańskich przez ks. Andrzeja Guźniczaka, która zostanie odprawiona w kościele w Tyńcu nad Ślęzą dnia 23 maja o godz. 11:00. Gdyby byli zainteresowani, to proszę się zgłosić w celu potwierdzenia składu i ilości osób w delegacji do następnej niedzieli.

3. Próba generalna przed I Komunią Św. w kościele w Udaninie we wtorek po mszy św. o godz. 17:00. Pierwsza spowiedź dzieci odbędzie się w I piątek miesiąca w kościele w Udaninie o godz. 16:30.

4. Udanin. Za tydzień w niedzielę o godz. 12:00 odbędzie się I Komunia Święta a za dwa tygodnie Rocznica I Komunii Św. W związku z panującymi ograniczeniami w kościele może przebywać 42 osoby i te miejsca proszę zwolnić wyłącznie dla dzieci i ich rodzin i uczestniczyć we mszy św. o 8:00 lub w innych kościołach naszej parafii. Uroczystość będzie transmitowana przez internet obejmująca zasięgiem ołtarz i ambonę.

5. W związku ze zmianą ograniczeń przebywania ilości osób w kościele może być od 4 maja w Piekarach i Lusinie po 15 osób a w Udaninie 42 osoby.

6. Lusina. W czwartek zakończyły się prace porządkowe wokół kościoła po dokonanej korekcie 12 lip. Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w porządkowanie terenu tj. wywóz gałęzi grubszych, palenie drobnych i grabienie. Jak zostało to wcześniej ogłoszone po odmowie strażaków nikt więcej nie zaproponował pomocy dla parafii, więc koszt usługi korekty drzew wyniósł 3.900 zł przez firmę zamówioną przez radę kościelną. Zachęcam w dalszym ciągu inne osoby do aktywnej pomocy na rzecz kościoła i parafii.

6. Zapowiedź przedmałżeńska 2.

Przemysław Sz. Romaniak z Grzybian i Paulina L. Gałka z Udanina

7. Sprzątanie kościoła. Udanin: Rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Bartoszówek: Jadwiga Chodorowska, Małgorzata Piotrowska, Kazimiera Łoskowska. Piekary: Adela Drohomirecka.