1. Przed II Niedzielą Adwentu był obchodzony XXI „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. To właśnie Wy - Szanowni Ofiarodawcy, jesteście tymi, którzy angażują się w duchu braterskiej miłości na rzecz Kościoła Katolickiego za Wschodnią granicą (na Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii i Ukrainie w Mołdawii, Rosji, Kazachstanie, w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kirgistanie, Tadżykistanie, Uzbekistanie). W imieniu Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Konferencji Episkopatu Polski pragniemy serdecznie podziękować za ofiarę w wysokości 420,00 złotych przekazaną na konto Zespołu. Dzięki zebranym ofiarom, biuro Zespołu zrealizowało ponad 250 różnych próśb nadesłanych z za Wschodniej granicy, na sumę 2 184 506 złotych.

2. Organizowana jest 19 czerwca pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Pierwszeństwo zapisu mają dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe z rodzicami. Koszt 55 zł. Zapisy do końca maja.

3. Udanin. Serdecznie dziękuję za wykonaną opaskę przy kościele panom: Wiesław Kaczmarek, Bogdan Dulęba, Michał Fedorczak, Stanisław Nieśpielak.

4. Lusina. Serdecznie dziękuję za skoszenie trawy i porządki wokół kościoła. W tygodniu mieliśmy okazję modlić się w intencji katechetki Violetty Leńskiej w rocznicę urodzin. Z tej okazji ks. dr Marek Korgól, dyrektor Wydziału Katechetycznego wystosował list z gratulacjami i życzeniami. Również dołączam się do tych życzeń, życząc wielu łask Bożych, zdrowia i Darów Ducha Świętego w tym szczególnym dniu Zesłania Ducha Świętego.

5. Sprzątanie kościoła. Serdecznie dziękuję za dekorację dzisiejszej niedzieli tzw. zielonych świątków. Udanin: Zuzanna Rodak, Halina Homoncik, Julia Mikulska. Lusina: Teresa Podsiedlik, Janina Hucał, Bożena Dziurla. Ofiara na kościół: Helena Baran. Piekary: Regina Lechman.