1. W czwartek przypada Boże Ciało. Procesja wokół kościoła w Lusinie i w Udaninie wokół kościoła do czterech ołtarzy. W Piekarach procesja za tydzień w czwartek na zakończenie oktawy do ołtarzy przygotowanych w kapliczkach jak w ubiegłych latach. We wtorek rozpocznie się czerwiec. Codziennie nabożeństwo do NSPJ z Litanią. Proszę w niedzielę jak w maju odmawiać litanię przed mszą św.

2. Dzisiaj zakończyły się zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 19 czerwca. Z braku chętnych zamówiony zostanie mniejszy autobus, co podnosi cenę przejazdu do 65 zł. za miejsce.

3. W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną a w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

4. Trwa zbieranie podpisów pod projektem zmiany Dnia Ojca na 19 marca w uroczystość św. Józefa. Listy są wyłożone przy wejściu do kościoła.

5. Lusina. W poniedziałek planowane jest rozpoczęcie budowy odwodnienia wokół kościoła. Proszę o wyjątkową ostrożność na terenie kościelnym na wykopane doły przy wchodzeniu do kościoła.

6. Zapowiedź przedmałżeńska.

Kamil P. Lach z Lasku i Jolanta S. Chytto z Kostomłotów.

7. Sprzątanie kościoła. Udanin: Marzena Bryling, Wanda Kaszuba, Katarzyna Pastucha. Ofiara na kościół: Janina Rosa, Antonina Strączak. Lusina: Sułyk Mirosława, Dąbrowska Zofia, Hucał Ewa. Piekary: Łukasz Lechman.