1. Udanin. Rozliczenie za maj.

2. Piekary. 27 czerwca w niedzielę o godz. 12:00 odbędzie się odpust parafialny w kościele w Piekarach. Proszę o przygotowanie kościoła i obejścia wokół na tę uroczystość. Także proszę o zgłoszenie się kobiet do przygotowania posiłku dla księży na plebanii.

3. Jeszcze dzisiaj trwa zbieranie podpisów pod projektem zmiany Dnia Ojca na 19 marca w uroczystość św. Józefa. Listy są wyłożone przy wejściu do kościoła.

4. Lusina. Członkowie Rady kościelnej, w tym tygodniu będą zbierali środki na remont kościoła. Po zakończeniu prac w zakresie odwodnienia kościoła, planowany jest remont pierwszego etapu ścieżki (od kościoła do bramy) oraz naprawa muru w kilku miejscach.  Jeżeli, ktoś jest chętny do pomocy, to proszę zgłaszać do mnie lub do Rady kościelnej.

5. Zapowiedź przedmałżeńska.

3.Kamil P. Lach z Lasku i Jolanta S. Chytto z Kostomłotów.

2. Aleksandra Wilk z Udanina i Kamil Nowacki z Pieszyc.

6. Sprzątanie kościoła. Udanin: Teresa Ratajczyk, Teresa i Monika Perec. Ofiara na kościół: Krzysztof Urbańczyk. Lusina: Danuta Bojczuk, Anna Woźnicka, Marlena Nowek. Piekary: Jan Hołodniuk.