1. Dzisiaj adoracja i zmiana tajemnic różańcowych z racji I niedzieli miesiąca.

2. Sierpień w Kościele jest czasem abstynencji, modlitwy za osoby uzależnione i dawanie świadectwa trzeźwości do którego wszyscy są zaproszeni.

3. W piątek do południa odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Po południu okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.

4. Po raz kolejny (już trzeci miesiąc) proszę osoby chętne o zbieranie funduszy na remont elewacji kościoła. W 2019 był wykonany remont wieży, w 2020 ściana wschodnia. Rok 2021 zapowiada się, że z braku funduszy i braku zaangażowania mieszkańców Udanina, Lasek i Dziwigorza nie będzie już kontynuowany remont ściany zachodniej i południowej.

5. Lusina. Pani Sołtys i Radny RG proszą o pomoc w pracach przy krzyżu przy drodze wojewódzkiej. Teren będzie wykładany agrowłókniną antychwastową i wysypany grysem. Zadanie będzie wykonywane w poniedziałek i wtorek od godziny 17:00. Jeśli będzie padał deszcz to prace przesuną się na kolejny dzień. Osoby, które przyjdą pomóc proszone są o zabranie z sobą łopat i grabi oraz wiaderek lub taczek.

Sprzątanie kościoła.

Udanin: Genowefa i Katarzyna Ilczyńska, Jolanta Brańka. Ofiara na kościół: Krystyna Fening.

Lusina: Renata Wyrzychowska, Sylwia Wilczak, Marta Kowalska. Ofiara na kościół: Piotr Wilczak, Maria Kondrat.

Piekary: Maria Pogwizd.