1. Dzisiaj odbywa się o godz. 12:00 w Kościele beatyfikacja wspomnianych tydzień temu w Liście biskupów kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Powierzamy ich wstawiennictwu rodziny naszej parafii.

2. Dzisiaj również – jak wskazywała treść listu – rozpoczyna się XI Tydzień Wychowania. Warto przypomnieć rodzicom o chrześcijańskim wychowaniu dzieci w oparciu o Dekalog, modlitwę i sakramenty święte a w szczególności uczestnictwo w niedzielnej mszy św.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z kl. 6, 7 i 8 w następną niedzielę po mszy św. o godz. 12:00 w Udaninie.

4. UDANIN i LUSINA. Przypominam o regularnym opłacaniu grobów na cmentarzu i zgłaszanie wszelkich remontów nagrobków do kancelarii parafialnej.

5. Sprzątanie kościoła.

Udanin: Justyna Komosa, Marzena Cidyło, Elżbieta Janiszewska-Ferenc. Ofiara na kościół: Krystyna Mielcarek, Barbara Pokorska.

Lusina: Urszula i Bartłomiej Młynarczyk, Magdalena Rasała i Anna Żoch.

Piekary: Genowefa Kujawska. Ofiara na kościół: Janina Szeniszewska.