1. 2 października w najbliższą sobotę odbędzie się Diecezjalne spotkanie Żywego Różańca w Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary. Chętni mogą się zapisywać do środy. Koszt 50 zł.

2. W sobotę o godz. 10:00 w kościele w Udaninie spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z kl. 1, 2, 3 oraz 6, 7 i 8 przygotowujących się do I Komunii Świętej i bierzmowania.

3. Dzisiaj spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z kl. 6, 7 i 8 po mszy św. o godz. 12:00 w Udaninie.

4. UDANIN i LUSINA. Przypominam o regularnym opłacaniu grobów na cmentarzu.

5. Sprzątanie kościoła.

Udanin: Małgorzata Dopart, Urszula Rogoża, Danuta Pławecka. Ofiara na kościół: Barbara Kawalec.

Lusina: Józefa babiarz, Małgorzata Bojczuk, Agata Podsiedlik. Ofiara na kościół: Babiarz Bożena, Stanisława Flaman, Jan Bojczuk, Helena Szmuc.

Piekary: Dunin.