1. Za chwilę adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Przyjmuję od środy zapisywanie intencji na kolejny rok 2022.

2. Rozpoczął się październik a wraz z nim codzienna modlitwa różańcowa na którą zapraszamy rodziny chrześcijańskie, którym leży troska o wychowanie chrześcijańskie dzieci.

3. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w następną niedzielę po mszy św. o godz. 12:00 w Udaninie a za dwa tygodnie z kl. 3.

4. Za tydzień odbędzie się 21. Dzień Papieski wraz ze zbiórką do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Dziękuję panom z Udanina za odpowiedź na moją prośbę i pomoc w porządkach na plebanii. Proszę jeszcze w tym tygodniu w sobotę o pomoc w dokończeniu prac.

6. Sprzątanie kościoła.

Udanin: Alicja i Anna Topolska, Cecylia Filar. Ofiara na kościół: Emilia Sondej i Józefa Jastrzębska.

Lusina: Dorota i Patrycja Ciarkowska, Teresa Bator.

Piekary: Renata Kołpak. Ofiara na kościół: Maria Kumaszka.