1. Dzisiaj przeżywając 21. Dzień Papieski organizowana jest Polsce zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W związku z istnieniem w naszej parafii 9-ciu róż różańcowych głównie złożonych z kobiet, może uda się stworzyć jedną różę różańcową złożoną z dzieci i drugą z samych mężczyzn. Zatem potrzeba jest 20 dzieci i 20 mężczyzn do róży różańcowej. Zapisy są przyjmowane w zakrystii. Rodziców i dziadków proszę o zachęcenie, aby lepiej jeszcze odpowiedzieć na wezwanie Maryi do dzieci fatimskich: „Odmawiajcie codziennie różaniec a pójdziecie do nieba”.

3. Za tydzień spotkanie z dziećmi z kl. 3 po mszy św. o godz. 12:00 w Udaninie.

LUSINA. Ks. Piotr Smolka dziękuje za uczestnictwo w spotkaniu modlitewnym oraz za zebrane pieniądze w kwocie 1.640 zł.

5. Dziękuję serdecznie panom jedynie z Udanina za kolejną, sobotnią pomoc w porządkach na plebanii. Pomagali: Wiesław Kaczmarek, Władysław Markiewicz, Janusz Kulpiński, Marian Łukaszewski, Henryk Nieśpielak, Stanisław Janiczek.

6. Sprzątanie kościoła.

Udanin: Grażyna Stawiarz, Angelina Wójcik, Aneta Babiarz.

Lusina: Grażyna Lipińska, Magdalena i Stanisława Niemiec. Ofiara na kościół: Zbigniew Chomycz

Piekary: Kuszaj.