1. Za tydzień przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto Akcji Katolickiej, która również działa w naszej parafii. Osoby chętne do czynnej współpracy na rzecz parafii mogą się zapisać.

2. Serdecznie dziękuję Różom Różańcowym oraz innym ofiarodawcom za zakupienie do kościoła w Piekarach dwóch ornatów, dwóch stuł i baldachimu procesyjnego.

3. Ponownie po raz kolejny proszę o pomoc w porządkowaniu terenu przy domie katechetycznym i plebanii.

4. Z okazji zmiany personalnymi w Gminie Udanin, ustępującej Wójt Pani Teresie Olkiewicz serdecznie dziękuję za współpracę na rzecz naszej parafii.

5.Sprzątanie kościoła: Udanin:Jurek Agnieszka, Michalik Dorota, Alicja Świętonowska. Ofiara na kościół Jurek Feliksa. Piekary: Anna Rutkowska. Lusina: Maria Koruba, Katarzyna Drożdż, Małgorzata Fleszar. Ofiara na kościół Adam Wierzbicki, Zbigniew Chomycz, Iwona Zator.