Harmonogram dojazdu

1.       Dzisiaj w całej Diecezji Świdnickiej odbywa się zbiórka do puszek Caritas ofiar pieniężnych na Dom Samotnej Matki prowadzony przez Caritas Diecezji Świdnickiej. Wesprzyjmy to dzieło dla młodych matek, które zostały z dziećmi bez środków do życia.

2.       Za tydzień w kościele w Udaninie o godz. 12:00 odbędzie się uroczysta msza św. za Parafian pod przewodnictwem bpa Ignacego Deca a po niej Opłatek w Szkole Podstawowej zorganizowany przez Akcję Katolicką naszej parafii. Zapraszam wszystkich na mszę św. a szczególnie osoby samotne. Również zachęcam wolontariuszy do pomocy w organizacji tej uroczystości.

3.       Dzisiaj zakończy się kolęda w naszej parafii. Trwała od 27 grudnia. Serdecznie dziękuję za domowe spotkania, rozmowy, gościnę i ofiary. Kolędy nie przyjęło 15% mieszkańców.

4.       Udanin. W środę odbył się odbiór przez Konserwatora Zabytków remontu wieży kościoła. Ciągle jedna brakuje nam kilkadziesiąt tysięcy złotych do spłaty. 1/3 rodzin złożyła się na ten remont.

Sprzątanie kościoła: Lasek: Dorota Sobczak, Agata Balcer, Piotr Matwin. Ofiara na kościół: Maria Balcer, Zofia Kurtycz. Piekary: grupa dekoracyjna. Lusina: Wiesława Kmiecik, Barbara Broszko. Ofiara na kościół:  Zdzisława Świerk, Leokadia Wierzbicka.