Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
527

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

Harmonogram dojazdu

 

1.       Dzisiaj w całej Diecezji Świdnickiej odbywa się zbiórka do puszek Caritas ofiar pieniężnych na Dom Samotnej Matki prowadzony przez Caritas Diecezji Świdnickiej. Wesprzyjmy to dzieło dla młodych matek, które zostały z dziećmi bez środków do życia.

 

2.       Za tydzień w kościele w Udaninie o godz. 12:00 odbędzie się uroczysta msza św. za Parafian pod przewodnictwem bpa Ignacego Deca a po niej Opłatek w Szkole Podstawowej zorganizowany przez Akcję Katolicką naszej parafii. Zapraszam wszystkich na mszę św. a szczególnie osoby samotne. Również zachęcam wolontariuszy do pomocy w organizacji tej uroczystości.

 

3.       Dzisiaj zakończy się kolęda w naszej parafii. Trwała od 27 grudnia. Serdecznie dziękuję za domowe spotkania, rozmowy, gościnę i ofiary. Kolędy nie przyjęło 15% mieszkańców.

 

4.       Udanin. W środę odbył się odbiór przez Konserwatora Zabytków remontu wieży kościoła. Ciągle jedna brakuje nam kilkadziesiąt tysięcy złotych do spłaty. 1/3 rodzin złożyła się na ten remont. 

Sprzątanie kościoła: Lasek: Dorota Sobczak, Agata Balcer, Piotr Matwin. Ofiara na kościół: Maria Balcer, Zofia Kurtycz. Piekary: grupa dekoracyjna. Lusina: Wiesława Kmiecik, Barbara Broszko. Ofiara na kościół:  Zdzisława Świerk, Leokadia Wierzbicka.

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda