1.       Jutro przeżywamy Światowy Dzień Chorego związany ze wspomnieniem NMP w Lourdes. W związku z tym w tym tygodniu będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych podczas mszy św.: w Piekarach jutro, w Lusinie we wtorek, w Udaninie w piątek. Kto z chorych nie może być w kościele proszę zgłosić się do zakrystii w celu umówienia wizyty domowej.

2.       Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień po mszy św. o godz. 12:00 w kościele w Udaninie.

3.       Udanin. Serdecznie dziękuję Panom Michałowi Fedorczakowi i Wiesławowi Kaczmarkowi za posprzątanie śmieci przy cmentarzu. Uprzejmie proszę o wrzucanie śmieci do śmietników a nie pod murem. W związku z zamówieniem dodatkowych pojemników i podniesieniem opłat za śmieci postulat Rady Parafialnej jest taki, aby podnieść opłatę na 30 zł za grób. Planowany jest w tym roku remont kaplicy cmentarnej oraz prace porządkowe dotyczące drzew.

4.       Sprzątanie kościoła: Lasek: Ewelina Bereżańska, Sławomir Nobis, Anna Łabędzka. Piekary: Renata Sas. Bartoszówek: Leokadia i Anna Trela, Maciej Woch. Ofiara na kościół: Katarzyna Trela, Barbara Woch.