1.       W czasie Wielkiego Postu odbywają się nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Rekolekcje odbędą się od 4 do 6 kwietnia i poprowadzi je proboszcz z Gościsławia. Proszę w tym czasie o zarezerwowanie sobie tego czasu na nauki rekolekcyjne i uczestnictwo w nich.

2.       Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w następną niedzielę. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę o godz. 1000.

3.       Proszę, aby dzieci przygotowały i poprowadziły najbliższą Drogę Krzyżową.

4.       Udanin. W tym tygodniu rozpocznie się remont chodnika do kościoła. Proszę o ostrożność przy wejściu na teren kościelny. Wejście będzie otwarte z lewej strony kościoła.

5.       Przypominam o zbiórkach kandydatów i ministrantów w Piekarach w każdy poniedziałek po mszy św. i w Lusinie w każdy wtorek po mszy św.

Sprzątanie kościoła: Udanin: Teresa i Małgorzata Olkiewicz, Piotr Kowalczyk. Piekary: Regina Lechman. Bartoszówek: Barbara Wilczak, Ewa Zielona, Mirosława Rześniewicz. Ofiara na kościół: Stefania Szymkiewicz.