1.       29 marca odbędzie się pielgrzymka do Legnicy do kościoła, gdzie kilka lat temu wydarzył się cud eucharystyczny. Koszt 35 zł.

2.       Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w sobotę o godz. 9:30.

3.       Udanin. W tym tygodniu trwał remont chodnika, który wczoraj został ukończony. Poświęcenie odbędzie się po odebraniu remontu przez Konserwatora Zabytków. Po niedzieli odbędzie się kolejna zbiórka pieniędzy na remont elewacji kościoła przez Michała Fedorczaka i Henryka Wilka, na blokach przez Grażynę Teleszko, w Lasku przez Sławomira Nobisa.

4.       Lusina. Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać środki na remont kościoła w czwartek 21 marca. Zbiórka dotyczy części dolnej Lusiny.

5.       Sprzątanie kościoła: Udanin: Wanda Kochańska, Anna Żarczyńska, Szczepan Koza. Ofiara na kościół: Helena Plesowicz. Piekary: Łukasz Lechman. Ofiara na potrzeby kościoła: Krystyna Lechman. Bartoszówek: Ewa Kołodyńska, Agnieszka Chojnacka, Marlena Podsiedlik. Ofiara na kościół: Władysława Król.