Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
690

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

 

1.       W najbliższy czwartek i piątek odwiedzę z posługą sakramentalną chorych. Proszę o zgłaszanie osób, które chciałyby się pojednać z Bogiem na święta wielkanocne.

 

2.       W minionym tygodniu odbyły się rekolekcje. Dziękuję nielicznym, którzy zechcieli skorzystać z nauk rekolekcyjnych. Szczególnie dziękuję za przygotowane delegacje dzieci szkolnych i parafian w Lusinie, którzy podziękowali księdzu rekolekcjoniście.

 

3.       Spowiedź wielkopostna odbędzie się 13 kwietnia w sobotę od godz. 11 w Lusinie i Piekarach i 11:30 w Udaninie. Ponownie proszę panie o przygotowanie posiłku dla księży na plebanii.

 

4.       W sprzedaży są świece paschaliki z inicjatywy Caritas jako dzieło pomocy dla najuboższych. Cena 5 zł.

 

5.       W związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli, dzieci będą pozbawione zajęć dydaktycznych. Zapraszam zatem chętne dzieci i młodzież na mszę św. w ich intencji i katechezę w kościele w Udaninie w poniedziałek o godz. 9:00.

 

6.       Udanin. Rozliczenie za miesiąc marzec (w gablocie).

 

7.       Lusina. Wczoraj naprawiono uszkodzony dach kościoła po huraganie. Koszt naprawy pokryto z ubezpieczenia kościoła.

 

8.       Sprzątanie kościoła: Udanin: Elżbieta i Kamil Bratkowscy, Ewa Grygorcewicz. Piekary: Anna Lechman. Bartoszówek: Agnieszka Skiera, Janina Gołębiak, Regina Dworak. Ofiara na kościół: Andrzej Warych.

 

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda