1.       W najbliższy czwartek i piątek odwiedzę z posługą sakramentalną chorych. Proszę o zgłaszanie osób, które chciałyby się pojednać z Bogiem na święta wielkanocne.

2.       W minionym tygodniu odbyły się rekolekcje. Dziękuję nielicznym, którzy zechcieli skorzystać z nauk rekolekcyjnych. Szczególnie dziękuję za przygotowane delegacje dzieci szkolnych i parafian w Lusinie, którzy podziękowali księdzu rekolekcjoniście.

3.       Spowiedź wielkopostna odbędzie się 13 kwietnia w sobotę od godz. 11 w Lusinie i Piekarach i 11:30 w Udaninie. Ponownie proszę panie o przygotowanie posiłku dla księży na plebanii.

4.       W sprzedaży są świece paschaliki z inicjatywy Caritas jako dzieło pomocy dla najuboższych. Cena 5 zł.

5.       W związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli, dzieci będą pozbawione zajęć dydaktycznych. Zapraszam zatem chętne dzieci i młodzież na mszę św. w ich intencji i katechezę w kościele w Udaninie w poniedziałek o godz. 9:00.

6.       Udanin. Rozliczenie za miesiąc marzec (w gablocie).

7.       Lusina. Wczoraj naprawiono uszkodzony dach kościoła po huraganie. Koszt naprawy pokryto z ubezpieczenia kościoła.

8.       Sprzątanie kościoła: Udanin: Elżbieta i Kamil Bratkowscy, Ewa Grygorcewicz. Piekary: Anna Lechman. Bartoszówek: Agnieszka Skiera, Janina Gołębiak, Regina Dworak. Ofiara na kościół: Andrzej Warych.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny