1.       Dzisiaj rozpoczęliśmy Okres Wielkanocny, który potrwa do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego. Niech w tym czasie Chrystus Zmartwychwstały ubogaca nas swoją łaską i błogosławieństwem. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i realizację świętego Triduum Paschalnego: dekoracje, kwiaty, obrusy, Liturgię Słowa, ministranci.

2.       Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę o godz. 9:30. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę po mszy św. o 12:00 w kościele w Udaninie.

3.       Sprzątanie kościoła: Udanin: Halina Mikła, Maria i Anna Gawlak. Ofiara na kościół: Stanisława Krupska. Bartoszówek: Anna i Agnieszka Horodyńska, Ewa Walkowicz. Piekary: Jadwiga Cichowska. Ofiara na kościół: Zofia Pacanowska.