1.          Tydzień temu odbyła się zbiórka ofiar na seminarium w Świdnicy. Pieniądze przekazano na ten cel. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2.          W środę odbędzie się podczas mszy św. w kościele w Piekarach poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3.          Lusina i Piekary. W czwartek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

4.          Lusina. Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać środki na remont kościoła w poniedziałek tj. 29 kwietnia. Zbiórka dotyczy części dolnej Lusiny. W dniu 4 maja (sobota) po mszy zapraszam w imieniu Radnego wszystkich mieszkańców Lusiny do zrobienia wspólnego zbiorowego zdjęcia pamiątkowego (na tle kościoła), które zostanie umieszczone na ścianie pamięci w świetlicy wiejskiej w Lusinie. Taka ściana jest w planie do wykonania teraz, kiedy świetlica została wyremontowana i jest odpowiednie miejsce na wyeksponowanie miejsca pamięci historycznej Lusiny oraz jej mieszkańców. Osoby, które nie będą obecne w kościele w sobotę będą miały jeszcze okazję ustawić się do zdjęcia w niedzielę po mszy. Serdecznie zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału w tym historycznym przedsięwzięciu.

5.          Udanin. W sobotę od godz. 9:30 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

6.          Spotkanie dzieci rocznicowych w sobotę o godz. 11:00.

7.          Sprzątanie kościoła: Udanin: Marzena Gruba, Karolina Młynarczyk. Bartoszówek: Katarzyna Synowiecka, Karolina Sęczyna, Lucyna Kuszaj. Piekary: Izabela Osiadacz.