1.          Dzisiaj w parafii przeżywamy uroczystość I Komunii św. piętnastu dzieci. Za tydzień rocznica I Komunii św.

2.          Od dzisiaj rozpoczyna się 56. Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie.

3.          Lusina. Osoby, które nie brały udziału w fotografowani proszeni są o podejście przed kościół po mszy św.

4.          Przypominam o codziennych nabożeństwach maryjnych w maju a szczególnie jutro w Piekarach odbędzie się o godz. 17:00 msza św. i pierwsze nabożeństwo fatimskie.

5.          Sprzątanie kościoła: Udanin: Zofia Rudnik, Krystyna i Agnieszka Pawłowska. Bartoszówek: Grażyna Ważna, Ola Kobyłczyk, Daniela Piróg.Ofiara na kościół: Teresa Piróg, Teresa Tokarz. Piekary: Maria Pogwizd.