Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
504

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

 1. 8 czerwca w sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych połączone z festynem z okazji Dnia Dziecka do sanktuarium MB Nieustającej Pomocy w Polanicy Zdroju. Chętne dzieci wraz z opiekunami jak i innych parafian proszę o zapisywanie się do przyszłej niedzieli. Koszt 40 zł.

 

 2. Z Komunikatu Biskupa czytamy: w związku z obchodzoną przez nas diecezję 15. Rocznicą jej ustanowienia a także przypadającą w dniach 13-14 czerwca br. KEP, która odbędzie się w Wałbrzychu i Świdnicy, informuję, że Rada Kapłańska podjęła decyzję, że każda parafia w diecezji dokona wpłaty na powyższy cel. Z tej okazji będzie wystawiona puszka po mszy św.

 

3. Lusina. Projekt nowej alejki na cmentarzu. Sprawa przeniesienia grobów dzieci. Projekt poglądowy zagospodarowania cmentarza będzie powieszony po mszy św. w gablotce przed wejściem do kościoła.

 

4. Sprzątanie kościoła: Udanin: Zofia Rudnik, Krystyna i Agnieszka Pawłowska. Bartoszówek:

 

Piekary: Bożena Szczypczyk. Maria Topolska na potrzeby k.

 

 

 

 

Lusina. Zatroskanym o edukację informuję, że w dniu 20 maja (poniedziałek) o godzinie 19-tej w świetlicy wiejskiej w Lusinie, odbędzie się spotkanie z Anną Zalewską, minister edukacji narodowej. Przewidziana jest dyskusja i możliwość zadawania pytań.

 

 

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda