Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 października 2021

(291. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
574

Wyszukiwanie

Statystyki

Brak własnych statystyk

 

1. Komunikat KEP.

 

 

 

2. 8 czerwca w sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych połączona z festynem z okazji Dnia Dziecka do sanktuarium MB Nieustającej Pomocy w Polanicy Zdroju. Chętne dzieci wraz z opiekunami jak i innych parafian proszę o zapisywanie się do 2 czerwca. Koszt 40 zł. Osoby zapisane proszę o dostarczenie numeru PESEL.

 

 

 

3. Zapowiadana tydzień temu wystawiona jest puszka przy wyjściu na organizację i przebieg KEP, która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca w Świdnicy i Wałbrzychu.

 

 

 

4. Piekary. W środę po mszy św. spotkanie rodziców kandydatów na ministrantów.

 

 

 

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.

 

 

 

6. Przypominam, że w maju i w czerwcu codziennie są nabożeństwa do MB i NSPJ. Zauważa się brak dzieci i młodzieży na nabożeństwach. Brak systematycznego wychowania chrześcijańskiego i przykładu u rodziców powoduje, że wiara słabo zakorzeniona w rodzinie zostaje z wiekiem wyparta a przyjęcie sakramentów czy przeżywanie świąt traktuje się jako dodatek do życia i obowiązek chodzenia dla podpisu.

 

 

 

7. Sprzątanie kościoła: Udanin: Halina Grzesińska, Anna Bartnik, Janina Linard. Bartoszówek: Katarzyna i Halina Lasak, Edyta Horodyńska. Ofiara na kościół: Ewa Misek. Piekary: Helena Kiełbowicz.

Święta

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, I
Święto św. Łukasza, ewangelisty

Sonda