1. W minioną niedzielę zebraną kwotę pieniężną przekazano na fundusz budowy kościoła Opatrzności Bożej w Warszawie. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. Nabożeństwo fatimskie z procesją w czwartek w Lusinie.

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami w przyszłą niedzielę w Udaninie po mszy o godz. 12:00.

4. Przypominam o codziennych nabożeństwach czerwcowych do NSPJ szczególnie dzieci i młodzież.

5. Piekary. Spotkanie kandydatów na ministrantów z rodzicami jutro po mszy św. Zbliża się odpust parafialny za dwa tygodnie. Proszę o pomoc w przygotowaniu kościoła i posiłku dla księży na plebanii.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Rafał Nowosielski z Lusiny i Katarzyna Górna ze Strzegomia (2)

7. Sprzątanie kościoła: Udanin: Dorota Bartkowiak, Elżbieta Mazurek, Wanda Szajda. Bartoszówek: Jadwiga Chodorowska, Małgorzata Piotrowska, Kazimiera Łoskowska. Piekary: Bożena Grygorcewicz.

8. Przychylając się do prośby Wójta o ogłoszenie XII Koncertu Piosenki Religijnej informuję, że 16 czerwca odbędzie się wspomniany Festiwal w kościele św. Urszuli w Udaninie, na który są zaproszeni wszyscy mieszkańcy. Plakaty wraz z programem będą wywieszone w gablotce parafialnej.