1. Oświadczenie Przewodniczącego KEP.

2. Dzisiaj o godz. 12:00 w kościele w Piekarach odprawiona zostanie msza św. odpustowa.

3. W związku z rozpoczęciem okresu wakacyjno-urlopowego chorych odwiedzę w tym tygodniu z posługą sakramentalną. Kancelaria parafialna będzie nieczynna w lipcu. Na koniec oktawy Bożego Ciała w Piekarach w czwartek odbędzie się msza św. z procesją do czterech ołtarzy. Zapraszam szczególnie dzieci sypiące kwiatki, aby uczcić na zakończenie oktawy Pana Jezusa w NS.

4. Udanin. Proszę panów z Udanina, Lasku, Dziwigorza o zebranie kolejnych ofiar pieniężnych na remont elewacji kościoła. Przypominam o opłatach cmentarnych na wywóz śmieci.

5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Mateusz Piotr Oliwa z Zielonej Góry i Marta Anna Pyrdziak z Ujazdu Górnego (2)

Wojciech Krzysztof Kielesiński z Końskie i Agnieszka Ewelina Świerk z Lusiny (2)

6. Sprzątanie kościoła: Udanin: Maria Malinowska, Józefa Młynarczyk, Renata Gwizd. Lusina: Teresa Podsiedlik, Wiesława Winiarska, Dominika Hauke. Ofiara na kościół: Krystyna Książek. Piekary: Michalina Zielińska.